Свічки "Conwax"

Підсвічник "Concretestick"

Новинка від нашої майстерні - бетонні підсвічники для Вашого інтер'єру Особливістю наших нових підсвічників є те, що свічка з воску всередині бетону може бути замінена на нову, коли вона догорить. Варто лише написати нам, і ми надішлемо Вам нову свічку Висота підсвічника - 10 см, діаметр - 7 см. Вартість бетонного підсвічника зі свічкою всередині - 220 грн,вартість нової свічки (замінника) - 25 грн.  
Read more...

Свічка "Conwax Wedding"

Свічки є неодмінним атрибутом будь-якої весільної церемонії.Свічки додають тепла та створюють особливу атмосферу в день весілля та на довгі роки у збережених фотографіях з церемонії.Пропоную Вашій увазі свічку для весілля або особливої події у Вашому житті!
Read more...

Свічка "Conwax White"

Бетон є сильним та міцним матеріалом, асоціюється з чоловічою силою.Але бетонні вироби подобаються і прекрасним жінкам, варто лише наділити свічку світлими та ніжними відтінками.На фото - свічка ручної роботи з бетонної основи та воску, прикрашена декоративними елементами у пастельних відтінках. Висота свічки 25 см. Можливе оформлення за Вашими побажаннями.Така свічка стане гідним доповненням та прикрасою Вашого інтер'єру!
Read more...

Свічка "Conwax UA"

Українська символіка стала особливо близькою нам останнім часом. Чому б не додати її більше в наше буденне життя, в оформлення інтер'єрів домівок та закладів? Українські орнаменти мають своє значення, несуть свою енергію, об'єднують людей.Вашій увазі пропоную свічку серії "Conwax", висотою 30 см, з декором у вигляді стрічки з українським візерунком.Можливе декорування за Вашими побажаннями. Слава Україні! Героям Слава!
Read more...

Свічка "Conwax Тріо"

Свічки "Conwax Тріо" - неперевершене поєднання холодності та міцності бетону з м`якістю та теплом свічкового воску.  Основа-підсвічник з бетону та воскова свіча дбайливо вилиті майстром вручну.  Свічки "Conwax Тріо" стане ошатною прикрасою Вашого інтер'єру, а розміщення в ресторанних закладах створить особливу атмосферу та стане оздобою всього закладу!  Унікальність виробу підтверджена авторським штампом майстра.  Діаметр свічок - 5см, висота основи - 10см, висота свічки - 20см, 15см, 10см 
Read more...

Свічка "Conwax 200"

Свічка "Conwax 200" - неперевершене поєднання холодності та міцності бетону з м`якістю та теплом свічкового воску. Основа-підсвічник з бетону та воскова свіча дбайливо вилиті майстром вручну. Свічка "Conwax 200" стане ошатною прикрасою Вашого інтер'єру, а розміщення в ресторанних закладах створить особливу атмосферу та стане оздобою всього закладу! Унікальність виробу підтверджена авторським штампом майстра. Діаметр свічки - 5см, висота основи - 10см, висота свічки - 20см.
Read more...

Свічка "Conwax 150"

Свічка "Conwax 150" - неперевершене поєднання холодності та міцності бетону з м`якістю та теплом свічкового воску. Основа-підсвічник з бетону та воскова свіча дбайливо вилиті майстром вручну. Свічка "Conwax 150" стане ошатною прикрасою Вашого інтер'єру, а розміщення в ресторанних закладах створить особливу атмосферу та стане оздобою всього закладу! Унікальність виробу підтверджена авторським штампом майстра. Діаметр свічки - 5см, висота основи - 10см, висота свічки - 15см. Ціна - 350 грн.
Read more...

Свічка "Conwax 100"

Свічка "Conwax 100" - неперевершене поєднання холодності та міцності бетону з м`якістю та теплом свічкового воску. Основа-підсвічник з бетону та воскова свіча дбайливо вилиті майстром вручну.  Свічка "Conwax 100" стане ошатною прикрасою Вашого інтер'єру, а розміщення в ресторанних закладах створить особливу атмосферу та стане оздобою всього закладу! Унікальність виробу підтверджена авторським штампом майстра. Діаметр свічки - 5см, висота основи - 10см, висота свічки - 10см.
Read more...